Golfbaankosten

Ontdek alle tarieven bij Golf du Belvédère Annecy: greenfees, materiaalhuur, driving range en ledenvoordelen.

Green fees

Week – 9 holes: €34
Weekdag: €40

Kogelzegel

Vanaf €3

Green fees

Weekend – 9 holes: €40
Weekend – dag: €46

Tarieven golf 2026

Golf du Belvédère Annecy biedt arrangementen op maat, afgestemd op uw toegang tot de golfbaan. Om optimaal van golf te genieten, kunt u ook gebruikmaken van de driving range en golfuitrusting huren (emmers, clubs, etc.). Een golflicentie is niet inbegrepen, maar wordt sterk aanbevolen. U kunt ook werken aan uw korte spel in het Short Game Center.

greenfee voor 9 holes

€34

De route ooit

Greenfee-dag

€40

Onbeperkte toegang

Pakket van 10 rondes en 9 holes

€290

Geldig gedurende 15 maanden

De eerste 5 holes:

€20

Om te ontdekken

Jongeren en studenten

  • Kinderen (onder 15 jaar) – 9 holes€12
  • Kinderen (onder 15 jaar) – 18 holes€14
  • Studenten (onder 25 jaar) – 9 holes:€30
  • Zaterdag en zondag (2 dagen):€70

Golfprijzen
Green fees

Ideaal voor beginners die in een prachtige omgeving willen beginnen met golfen, en voor ervaren spelers die hun techniek willen perfectioneren. De golfbaan Belvédère Annecy à Annecy is de perfecte keuze voor een rustige en effectieve training.

Geniet van een snel en gezellig spel dat in minder dan twee uur gespeeld kan worden en ideaal is voor een uitje met vrienden.

Ontdek de golfbaan Golf du Belvédère. Koop vandaag nog uw greenfees en word lid van een gemeenschap van enthousiastelingen die zowel de kwaliteit van de baan als de gezelligheid van het samen spelen waarderen.

Kom en speel mee en laat u betoveren door de magie van onze het parcours ! »

Golfprijzen
Abonnementen

Het abonnement omvat

  • onbeperkte toegang tot de de 9-holesbaan,,

  • toegang tot het oefenterrein (emmers met ballen niet inbegrepen),

  • een lidmaatschapskaart van een golfclub die is aangesloten bij de Franse golfbond,
  • voordelige tarieven bij bepaalde golfbanen in de regio,
  • Toegang tot wedstrijden (medisch certificaat vereist en wedstrijdkosten voor eigen rekening).
De Golfvergunning wordt sterk aanbevolen. Voor Fans van wedstrijden, Al onze evenementen vindt u op de pagina met de wedstrijdkalender.

Jaarabonnementen

  • Individueel€680
  • Stel€1.300
  • Kinderen tot en met 15 jaar€100
  • Kind van 15 tot 18 jaar€180
  • Studenten tussen 19 en 25 jaar:€350
  • Lidmaatschapskosten voor 2 maanden€280

De tarieven van de golfbaan Belvédère Annecy

Ontdek deze 9-holes golfbaan en de driving range met meerdere niveaus in een betoverende omgeving, met uitzicht op het Aravisgebergte, op 10 minuten rijden van het centrum van Annecy en 20 minuten van Genève.

Toegang bij de praktijk

Elke training op de De praktijk Het helpt je je swing te verfijnen, je houding te verbeteren en je oog-handcoördinatie te versterken. Dit resulteert in betere balcontrole, meer consistentie en uiteindelijk een betere swing. Verbetering van uw handicap..Of je nu een beginner bent of een ervaren golfer, elke sessie van’oefenen op de driving range is een stap in de richting van uitmuntendheid in deze spannende sport.

De praktijk

  • 1 emmer€3
  • 10 emmers + 1 gratis:€30
  • 20 emmers + 3 gratis:€60
  • 30 emmers + 6 gratis:€90
  • halve serie€10
  • golfkar€10

Het hele golfteam staat klaar om naar u te luisteren en aan al uw behoeften te voldoen.

Met hun menselijke kwaliteiten en veelzijdige vaardigheden zorgen Patrice, Alicia en Adrien voor veiligheid, kwaliteit en vooral gezelligheid tijdens uw bezoek aan de Golfbaan Belvédère Annecy in Saint Martin de Bellevue.

Vertrouw ons.

Wij staan altijd klaar om u betrouwbare oplossingen te bieden.

Neem contact op met ons team.

=

Veelgestelde vragen: Golfprijzen in Annecy in 2026: greenfees, lidmaatschappen en oefen

Wat zijn de kosten voor een greenfee voor 9 holes in Annecy?

Bij Golf du Belvédère kost een greenfee voor 9 holes €34 op weekdagen en €40 in het weekend. Kinderen onder de 15 jaar betalen €12 en studenten onder de 25 jaar betalen €30.

Ja, met een dagtarief van €40 op weekdagen en €46 in het weekend, waarmee je de 9-holes baan meerdere keren kunt spelen.

Een licentie van de Franse Golffederatie (FFGolf) is niet inbegrepen, maar wordt sterk aanbevolen op de baan; voor wedstrijden is deze verplicht. De driving range is zonder licentie toegankelijk.

€680 voor een individuele deelnemer, €1.300 voor een stel, €350 voor een student van 19 tot 25 jaar, €180 voor jongeren van 15 tot 18 jaar en €100 voor jongeren onder de 15 jaar. Dit geeft onbeperkt toegang tot de golfbaan en de driving range.

Nee, toegang tot de oefenruimte is inbegrepen, maar de emmers moeten nog steeds worden betaald: €3 per stuk of €90 voor een kaart voor 30 emmers met 6 gratis emmers.

Ja: de kennismaking op zondag is gratis, de eerste 5 holes kosten €20, en met een lidmaatschap van 2 maanden voor €280 kunt u het ledenleven voor een korte periode ervaren.

Betaling in termijnen is mogelijk voor jaarabonnementen; informeer hiernaar bij de receptie wanneer u zich abonneert.