Golfbaankosten
Ontdek alle tarieven bij Golf du Belvédère Annecy: greenfees, materiaalhuur, driving range en ledenvoordelen.
Green fees
Week – 9 holes: €34
Weekdag: €40
Kogelzegel
Vanaf €3
Green fees
Weekend – 9 holes: €40
Weekend – dag: €46
Tarieven golf 2026
Golf du Belvédère Annecy biedt arrangementen op maat, afgestemd op uw toegang tot de golfbaan. Om optimaal van golf te genieten, kunt u ook gebruikmaken van de driving range en golfuitrusting huren (emmers, clubs, etc.). Een golflicentie is niet inbegrepen, maar wordt sterk aanbevolen. U kunt ook werken aan uw korte spel in het Short Game Center.
greenfee voor 9 holes
€34€40
De route ooit
Greenfee-dag
€40€46
Onbeperkte toegang
Pakket van 10 rondes en 9 holes
€290€380
Geldig gedurende 15 maanden
De eerste 5 holes:
€20
Om te ontdekken
Jongeren en studenten
- Kinderen (onder 15 jaar) – 9 holes€12
- Kinderen (onder 15 jaar) – 18 holes€14
- Studenten (onder 25 jaar) – 9 holes:€30
- Zaterdag en zondag (2 dagen):€70
Golfprijzen
Green fees
Ideaal voor beginners die in een prachtige omgeving willen beginnen met golfen, en voor ervaren spelers die hun techniek willen perfectioneren. De golfbaan Belvédère Annecy à Annecy is de perfecte keuze voor een rustige en effectieve training.
Geniet van een snel en gezellig spel dat in minder dan twee uur gespeeld kan worden en ideaal is voor een uitje met vrienden.
Ontdek de golfbaan Golf du Belvédère. Koop vandaag nog uw greenfees en word lid van een gemeenschap van enthousiastelingen die zowel de kwaliteit van de baan als de gezelligheid van het samen spelen waarderen.
Kom en speel mee en laat u betoveren door de magie van onze het parcours ! »
Golfprijzen
Abonnementen
Het abonnement omvat
-
onbeperkte toegang tot de de 9-holesbaan,,
-
toegang tot het oefenterrein (emmers met ballen niet inbegrepen),
- een lidmaatschapskaart van een golfclub die is aangesloten bij de Franse golfbond,
- voordelige tarieven bij bepaalde golfbanen in de regio,
- Toegang tot wedstrijden (medisch certificaat vereist en wedstrijdkosten voor eigen rekening).
Jaarabonnementen
- Individueel€680
- Stel€1.300
- Kinderen tot en met 15 jaar€100
- Kind van 15 tot 18 jaar€180
- Studenten tussen 19 en 25 jaar:€350
- Lidmaatschapskosten voor 2 maanden€280
De tarieven van de golfbaan Belvédère Annecy
Ontdek deze 9-holes golfbaan en de driving range met meerdere niveaus in een betoverende omgeving, met uitzicht op het Aravisgebergte, op 10 minuten rijden van het centrum van Annecy en 20 minuten van Genève.
Toegang bij de praktijk
Elke training op de De praktijk Het helpt je je swing te verfijnen, je houding te verbeteren en je oog-handcoördinatie te versterken. Dit resulteert in betere balcontrole, meer consistentie en uiteindelijk een betere swing. Verbetering van uw handicap..Of je nu een beginner bent of een ervaren golfer, elke sessie van’oefenen op de driving range is een stap in de richting van uitmuntendheid in deze spannende sport.
De praktijk
- 1 emmer€3
- 10 emmers + 1 gratis:€30
- 20 emmers + 3 gratis:€60
- 30 emmers + 6 gratis:€90
- halve serie€10
- golfkar€10
Het hele golfteam staat klaar om naar u te luisteren en aan al uw behoeften te voldoen.
Met hun menselijke kwaliteiten en veelzijdige vaardigheden zorgen Patrice, Alicia en Adrien voor veiligheid, kwaliteit en vooral gezelligheid tijdens uw bezoek aan de Golfbaan Belvédère Annecy in Saint Martin de Bellevue.
Vertrouw ons.
Wij staan altijd klaar om u betrouwbare oplossingen te bieden.
Neem contact op met ons team.
Veelgestelde vragen: Golfprijzen in Annecy in 2026: greenfees, lidmaatschappen en oefen
Wat zijn de kosten voor een greenfee voor 9 holes in Annecy?
Bij Golf du Belvédère kost een greenfee voor 9 holes €34 op weekdagen en €40 in het weekend. Kinderen onder de 15 jaar betalen €12 en studenten onder de 25 jaar betalen €30.
Kun je 18 holes spelen op Belvédère en wat zijn de kosten daarvan?
Ja, met een dagtarief van €40 op weekdagen en €46 in het weekend, waarmee je de 9-holes baan meerdere keren kunt spelen.
Heb je een licentie nodig om te spelen?
Een licentie van de Franse Golffederatie (FFGolf) is niet inbegrepen, maar wordt sterk aanbevolen op de baan; voor wedstrijden is deze verplicht. De driving range is zonder licentie toegankelijk.
Wat zijn de kosten van een jaarabonnement?
€680 voor een individuele deelnemer, €1.300 voor een stel, €350 voor een student van 19 tot 25 jaar, €180 voor jongeren van 15 tot 18 jaar en €100 voor jongeren onder de 15 jaar. Dit geeft onbeperkt toegang tot de golfbaan en de driving range.
Zijn er bij het abonnement ook emmers met ballen inbegrepen?
Nee, toegang tot de oefenruimte is inbegrepen, maar de emmers moeten nog steeds worden betaald: €3 per stuk of €90 voor een kaart voor 30 emmers met 6 gratis emmers.
Is er een manier om golf uit te proberen zonder je ergens aan te binden?
Ja: de kennismaking op zondag is gratis, de eerste 5 holes kosten €20, en met een lidmaatschap van 2 maanden voor €280 kunt u het ledenleven voor een korte periode ervaren.
Kan een abonnement in termijnen worden betaald?
Betaling in termijnen is mogelijk voor jaarabonnementen; informeer hiernaar bij de receptie wanneer u zich abonneert.
